Dofinansowanie na szkolenia Twoich pracowników

Inwestujesz w rozwój swoich pracowników? Chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje jako właściciel firmy? Chcesz mieć pewność, że będą to dobrze wydane pieniądze?

Skorzystaj z dofinansowania do usług szkoleniowych i doradczych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw i ich pracowników.

Tipmedia Consulting proponuje skorzystanie ze środków unijnych w ramach Bazy Usług Rozwojowych, czyli modelu finansowania szkolenia, w którym od 50% do 80% kosztów stanowi dofinansowanie (reszta to wkład własny przedsiębiorcy).

Na co możesz pozyskać dofinansowanie?

Rozpoczynając współpracę z Tipmedia Consulting możesz zamówić szkolenie i usługi doradcze “szyte na miarę”, czyli dostosowane do konkretnych potrzeb Twojej firmy.

Skorzystaj z naszej oferty!

Szkolenia

Usługi doradcze

Jak zdobyć dofinansowanie?

 

Analiza
potrzeb

Skontaktuj się z Tipmedia Consulting, określ jakiego szkolenia potrzebujesz, wskaż najwygodniejszy termin na realizację szkolenia w siedzibie Twojej firmy

Wniosek
o dofinansowanie

Nasze biuro wspólnie z Twoim pracownikiem przygotuje wniosek o dofinansowanie wraz z niezbędnymi załącznikami

Realizacja
szkolenia

W wybranym terminie jeden z naszych Trenerów-Ekspertów spotka się z Twoim zespołem, aby przekazać wiedzę, która przełoży się na lepsze funkcjonowanie Waszego biznesu

Rozliczenie i przelew
dofinansowania

Za wykonane szkolenie wystawimy Twojej firmie fakturę, którą przekażesz do Operatora. To od niego otrzymasz na swoje konto zwrot kosztów szkolenia

Tipmedia Consulting - Twój partner w staraniach o dofinansowanie

Szkolenia i usługi doradcze w ramach dofinansowania może realizować tylko firma szkoleniowa, która znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych i posiada odpowiedni certyfikat jakości. Nie wszystkie firmy widniejące w BUR, posiadają tego typu wyróżnienie. Nasza firma spełnia szereg kryteriów, które potwierdza uzyskany przez nas certyfikat SUS 2.0, czyli Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych. Świadczy on o najwyższym standardzie realizowanych przez nas działań w obszarze szkoleniowym, zgodnych z normami Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Certyfikat ten pozwala oferować klientom szkolenia dofinansowane oraz gwarantuje wysoki profesjonalizm naszych usług.