Szkolenia dla firm – organizacja i prowadzenie

Kursy i szkolenia dla pracowników to podnoszenie ich umiejętności i inwestycja w rozwój firmy, której najważniejszym elementem odpowiedzialnym za sukces jest personel. Niezależnie od branży i wielkości firmy, w każdej to ludzie są rdzeniem, bez którego prowadzenie biznesu jest niemożliwe. Jako firma szkoleniowa wiemy, że pracownicy z doświadczeniem i wiedzą są oddani pracodawcy, a ich praca przekłada się na zyski przedsiębiorstwa.

Wybierz szkolenie dla Twojej firmy

SZKOLENIA
SPRZEDAŻ

Przekażemy Ci wiedzę i sprawdzone rozwiązania, dzięki którym Twój zespół zacznie sprzedawać więcej. Przekonasz się, że aby zwiększać zyski i podpisywać kolejne umowy wystarczy wprowadzić nową rutynę operacyjną. Zamów szkolenie dla Twojej firmy i zobacz czego nauczymy Twoich handlowców.

Więcej

SZKOLENIA
ZARZĄDZANIE BIZNESEM

Jak zarządzać ludźmi, motywować ich do pracy i delegować zadania w firmie? Dowiedz się tego na podstawie konkretnych przykładów. Doradzimy Ci jaka struktura organizacyjna sprawdzi się w Twojej firmie oraz od czego powinieneś zacząć tworzenie planów sprzedaży i systemów prowizyjnych w dziale sprzedaży. Zamów szkolenie dla siebie lub wyślij na szkolenie kluczowych menedżerów z Twojej firmy.

Więcej

SZKOLENIA
MARKETING

To praktyczne rozwiązania, które pozwolą Ci pozyskiwać Klientów i zwiększać przychody na posiadanej bazie kontrahentów. Podpowiemy Ci, w które działania marketingowe warto zainwestować i jak wyglądają gotowe koncepty kampanii sprzedażowych dla różnych branż. Zamów szkolenie i sprawdź efektywność obecnych wydatków marketingowych.

Więcej

SZKOLENIA
OBSŁUGA KLIENTA

Pomożemy Ci zmienić jakość obsługi klientów, aby zbudować Twoją przewagę konkurencyjną. Dzięki temu Twoi klienci nie tylko nie odejdą do innej firmy, ale zaczną rekomendować Twój biznes swoim znajomym. W tym celu potrzebujesz nowych umiejętności pomocnych w obsłudze pozyskanych klientów. Pomożemy Ci je zdobyć! Zamów szkolenie i sprawdź, czy Twoja firma umie zatrzymać dotychczasowych klientów.

Więcej

Wybierz szkolenie dla Twojej branży

Szkolenia media lokalne


Szkolenia operatorskie


FB jako narzędzie sprzedaży w mediach lokalnych


Nowoczesne biuro sprzedaży w mediach lokalnych

Zamów szkolenie

Szkolenia branża HO-RE-CA


Tworzenie oferty, produktów hotelowo-gastronomicznych i pakietów


Nowoczesna obsługa klienta w hotelu, restauracji, kawiarni


Komunikacja w mediach społecznościowych i digital marketing

Zamów szkolenie

Szkolenia branża IT


Bezpieczeństwo aplikacji WEB


Windows Serwer 2012 R2


Scrum w teorii I praktyce

Zamów szkolenie

Szkolenia branża medycyna komercyjna


Nowoczesna recepcja


Język sprzedaży w branży medycyny komercyjnej


Menedżer/kierownik salonu – szkolenie z zarządzania zespołem

Zamów szkolenie